Neden TTC?

Bu Sayfayı Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Neden TTC?

TTC Mühendislik, müşterilerinin yatırımlarını en karlı biçimde yapması için çalışır. TTC®, Müşterilerinin yatırımlarından beklentilerini karşılamaya yönelik esnek çözümler sunar. Bu sayede TTC® sektöründe lider markasıdır.

KAPSAMLI HİZMET

TTC Mühendislik 20 yılı aşkın süredir sektörün öncüsü bir dünya markası olmak ve dünya firması olma yolunda çalışmaya devam etmektedir.

TTC gerçekleştirdiği tüm projelerde, planlama, tasarım, ar-ge, mühendislik, üretim, kalite kontrol, devreye alma, operatör eğitimi ve satış sonrası destek ile tam kapsamlı bir mühendislik hizmeti sunar.

MÜHENDİSLİK

TTC Mühendislik, sektörel verimliliğin artırılması, ürünlerin yeni teknolojilerle güçlendirilmesi, tüm makine ve ekipmanların kullanıcı ve operatör dostu olarak geliştirilmesi amacıyla 20 Yıldır AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir.

Alanında uzman teknik ekibimizle, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerin her aşamasını profesyonel olarak sürdürmektedir.

ÜRETİM HATTI

TTC Mühendislik, ürün kalitesi ve üretim kapasitesini artırmak, ürün yelpazesini genişletmek, müşterileri için özel tasarım ve üretim taleplerini karşılamak için kurulduğu günden bugüne üretim tesislerine ve iş gücüne yatırım yapmaya devam etmektedir.

BİRİNCİ SINIF MALZEME

TTC Mühendislik, tüm ürünlerinde birinci sınıf malzeme kullanarak nihai ürüne ulaşır. Hammadde, tamamlayıcı unsurlar ve parçalar, bir makinanın ürün ve üretim kalitesini henüz tedarik aşamasındayken belirler. Bu yüzden TTC kalitesinden asla ödün veremeyeceğimiz tedarikçilerimizle, müşterilerimize sorunsuz ürün sağlamaya devam ediyoruz.

DAYANIKLILIK

TTC Mühendislik, karşılaşabilinecek tüm zorlu koşullarda bile başarıyla çalışmaya devam edebilecek, müşterilerini zaman ve para kaybından koruyabilecek makine ve ekipman üretmek felsefesiyle hareket eder. Tüm tasarım ve üretim hattı bu anlayışla çalışmaktadır.

Sektöründe uzman mühendis, teknisyen ve üretim personelimiz, en uzun ömürlü, en dayanıklı, en verimli ürünler ortaya koyabilmek için her ürünün sürekli iyileştirilmesi çalışmalarını sürdürmektedir.

SERVİS

Çalışan bir tesisin, herhangi bir arızadan dolayı durmasının; zaman ve para kaybetmek anlamına geldiğinin farkındayız.

Deneyimli servis personelimiz, hızlı yedek parça tedarik sistemimiz ile, proje sahanız nerede olursa olsun oraya ulaşmak için hazırız.

Open chat
Need help?
Scan the code
Hello
Can we help you?