Hakkımızda

Bu Sayfayı Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

TTC MÜHENDİSLİK | Agrega, Asfalt ve Beton Üretim Makineleri ve Teknolojileri

TTC Mühendislik; agrega, asfalt ve beton üretim tesisleri ve ekipmanları üretimi konusunda uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır. Kırma eleme ve yıkama tesisleri, asfalt plentleri ve beton santralleri sektörlerinde, 48 ülkede tamamladığı projelerle, kullanıcılarına sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir. 

Agrega, Beton ve Asfalt Üretimi Endüstrisinde 20 yılı Aşkın Tecrübe

TTC 2003 yılından beri, agrega, beton ve asfalt üretim tesisleri üretiminde başarıyla faaliyet göstermektedir.
TTC Mühendislik 20 yılı aşkın tecrübesiyle ürettiği tüm makine ve ekipmanlar ile kullanıcılar için çözümler tasarlar. Yani TTC Mühendislik sadece makine tedarikçisi değil aynı zamanda müşterilerinin çözüm ortağı olmayı amaçlar.

Kırma, Eleme ve Yıkama Tesisleri

Kullanıcı dostu tasarımlara sahip, kırıcılar, elekler, besleyiciler, konveyörler, bunkerler ve yıkama sistemleri üretiyoruz. Aynı zamanda mevcut tesisler için yedek parça tedariği sağlıyoruz.

Projelerimizde, müşterilerimizin tesisten tüm beklentilerini karşılayabilmek için özel çözümler tasarlıyoruz.

Son teknolojilerle donatılmış üretim hattımız, mühendislik anlayışımız ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimimizle müşterilerimize yüksek kaliteli ürün sunmak için çalışıyoruz.

Beton Santralleri

Sabit, kompakt ve mobil tip beton santralleri üretimi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda mevcut beton santralleriniz için yedek parça tedariği sağlıyoruz.

Projelerimizde, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına yöneli özel çözümler tasarlıyoruz.

Son teknolojilerle donatılmış üretim hattımız, mühendislik anlayışımız ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimimizle müşterilerimize yüksek kaliteli ürün sunmak için çalışıyoruz.

Asfalt Plentleri

Mobil veya sabit, sürekli veya kule tipi sistemlerde asfalt plenti üretiyoruz. Tüm Asfalt Plenti modelleri için müşteri taleplerine göre tasarım çözümleri sunuyoruz.

Son teknolojilerle donatılmış üretim hattımız, mühendislik anlayışımız ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimimizle müşterilerimize yüksek kaliteli ürün sunmak için çalışıyoruz.

Çözüm Ortağı

Bugün dünyanın 48 ülkesinde tamamladığımız çök önemli ve büyük projelerimizle, sektörde profesyonel ve ülkesi için çok büyük firmaların "ÇÖZÜM ORTAĞI" olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Agrega, asfalt ve beton üretim prosesleri uzmanlık ve profesyonel fizibilite çalışması gerektirir. Bu alanda büyük yatırımlar, detaylı fizibilite çalışmaları ile kullanımı kolay, düşük işletme giderleri olan, karlılığı yüksek kazançlara dönüşebilir. Bu bilinçle Ankara, Türkiye'de bulunan son teknolojiyle donatılmış üretim hattımız ve deneyimli teknik kadrolarımızla "Çözüm Ortağınız" olmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda Kazakistan ve Özbekistan'daki şubelerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha yakından karşılıyoruz.

Vizyonumuz

TTC Mühendislik AR-GE faaliyetlerine önem veren, güçlü proje ve üretim alt yapısı olan sektörün lider firmalarından biridir. Tecrübesi uzun yıllara sair kadroları ile kaliteli, yüksek teknolojiye sahip ürünlerinin tümünü kendi bünyesinde kurumsal yapısının eksiksiz hizmet ve “Toplam Kalite-Toptan Kalite” anlayışı ile üreterek siz değerli müşterilerinin hizmetine sunar. 
Bu bilinçle hizmet veren, uzman ve deneyimli kadroları ile TTC Mühendislik, yürütülen projenin, tasarım, imalat, montaj ve satış sonrası hizmetler gibi her aşamasında, "müşteri memnuniyeti" çerçevesinde hareket eder. Dünyanın her noktasına ulaşabilen TTC Mühendislik, yurt dışı pazar payını sürekli artırmakta ve dünya firması olma yolundaki vizyonunu kararlılıkla yürütmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize daha fonksiyonel ve avantajlı ürünler sunabilmek amacıyla "SÜREKLİ GELİŞTİRME" faaliyetlerine devam ediyoruz.

Tam memnuniyet hedefleyen müşteri odaklı gelişme stratejisi uyguluyoruz.

Kaliteden taviz vermeden, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle güvene dayalı uzun süreli ve kalıcı ilişkiler geliştirmeye devam ediyoruz.

Open chat
Need help?
Scan the code
Hello
Can we help you?