CPDDXS Serisi Otoparklar

 

SUV, PICKUP ve Hafif ticari tip araçlar için üretilen CPDD-xS serisi Otoparklar max. 200 cm yüksekliğe sahip araçlar için uygundur.
Bu seride üretilen otopark kapasiteleri 6, 8, 10, 12 araçtır. İhtiyaç duyulan alan yaklaşık 6 metre eninde 7 metre uzunluğunda toplam 42 m² dir. CARPARK CPDD-xS serisi ile iki aracı park edebileceğiniz bir alana 12 araca kadar park etme imkânı sağlanmaktadır.
Sistem PLC kontrol ünitesi sayesinde tam otomatik olarak çalışmakta valeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Araç girişi tek noktadan yapılmaktadır. Mekanizma hareketi, araç sürücüsünün sistemin dışına çıkıp onay vermesiyle başlar. Dönme dolap mantığı ile çalışan sistem en yakındaki boş kabini araç girişine alır ve işlem tamamlanır.
Araç teslimi, dokunmatik ekran üzerinden kabin numarası veya araç plakası girilerek sistem çalıştırılır. Sistemin çalışma hızı 4~5 m/dak dır.en yakındaki aracın teslimi 35 sn en uzak aracın teslimi ise 2 dak 45 sn dir. Sürücünün aracıyla beraber sistem dışına çıkması ile işlem tamamlanır.