Mobil Beton Santralleri

Beton santrali; kum, su, agrega, çimento ve katkı maddelerini birleştirerek beton üretiminin gerçekleştiği bir tesistir. Mobil beton santralleri, sık sık lokasyon değiştirmeyi planlayan kullanıcılar için uygundur. TTC size tek ve çift şase üzerinde mobil beton santrali sunar.

İnert malzeme hazneleri, standartlaştırılmış faturaya göre beton üretme şansı verir. İnert malzeme harmanlandıktan sonra konveyör yardımı ile miksere giderler. Miksere girmeden önce su, katkı maddeleri ve çimento da dozajlanmalıdır. Kapasiteyi kaybetmemek için bu işlemler aynı anda yapılır ve tüm içerikler her partinin beton olması için hazırdır.

TTC müşterileri önemsiyor ve tesisin kolay ve etkili kullanımı için her şeyi yapıyor. Her tesis, tüm çalıştırma ve durdurma butonlarının bulunduğu kontrol paneli ve tüm süreçleri takip edebileceğiniz bilgisayardan oluşan kontrol kabini ile donatılmıştır. Bilgisayarda ayrıca birimlerin doluluğunu izleyebilir ve sınırsız sayıda beton reçetesi girebilirsiniz. Ayrıca raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.