Beton Santrali

Beton santrali; kum, su, agrega, çimento ve katkı maddelerini birleştirerek beton üretiminin gerçekleştiği bir tesistir. Kompakt beton santralleri, sık sık lokasyon değiştirmeyen kullanıcılar için uygundur. Ancak montajı ve demontajı kolay yapısı sayesinde iki adet treyler takarak komple başka bir yere taşıyabilirsiniz.

Malzeme hazneleri, standartlaştırılmış reçeteye göre beton üretme şansı verir. Malzeme tartıldıktan sonra konveyör yardımı ile miksere giderler. Miksere girmeden önce su, katkı maddeleri ve çimento da dozajlanmaktadır. Kapasiteyi kaybetmemek için bu işlemler aynı anda yapılır ve tüm içerikler her partinin beton olması için hazırdır.

TTC müşterileri önemsiyor ve tesisin kolay ve etkili kullanımı için her şeyi yapıyor. Her tesis, tüm çalıştırma ve durdurma butonlarının bulunduğu kontrol paneli ve tüm süreçleri takip edebileceğiniz bilgisayardan oluşan kontrol kabini ile donatılmıştır. Bilgisayarda ayrıca birimlerin doluluğunu izleyebilir ve sınırsız sayıda beton reçetesi girebilirsiniz. Ayrıca raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.